KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Gravyrer 11654027
nr 1165 4027
Gravyrer
2 st. Frankrike, 1800-tal, 22,5x15 resp. 13x9,5
Utrop:
1.000 kr
Såld:
1.500 kr
måndag 26 februari 2018
kl 20:30:15
700 kr
800 kr
900 kr
1.100 kr
1.100 kr
1.100 kr (Budbetjänt)
1.200 kr
1.400 kr