KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Etsning 11231024
nr 1123 1024
Etsning
signerad, Fjällgatan, motivet: 20x29
Utrop:
400 kr
Såld:
200 kr
måndag 21 augusti 2017
kl 20:31:44
100 kr
200 kr
21 aug
Stockholm
Läs mer om Stockholm