KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Etsning 11231024

nr 1123 1024

Etsning

signerad, Fjällgatan, motivet: 20x29

Utrop:

400 kr

Såld:

200 kr

måndag 21 augusti 2017
kl 20:31:44

  • Tema
  • 21 aug

Stockholm

Läs mer om Stockholm