KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Etsning 17409059
nr 1740 9059
Mattias Fagerholm
(f. 1952)
Etsning, Mattias Fagerholm (f. 1952), Signerad, "detalj". Bildmått: 34x21cm, yttermått inklusive ram: 54x37cm
Utrop:
300 kr
Såld:
600 kr
måndag 17 november 2025
kl 19:30:43
500 kr
300 kr
350 kr (Budbetjänt)
500 kr
500 kr (Budbetjänt)