KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Etsning 15229489

nr 1522 9489

Mac Hamilton

(f. 1952), Sverige

Etsning, Signerad, numrerad 1/35, daterad 1980. Bildmått: 30x22 cm, yttermått inklusive ram: 50x40 cm

Mac Hamilton, svensk bildkonstnär född 1952 i Uppsala.

Utrop:

600 kr

Såld:

100 kr

måndag 20 februari 2023
kl 18:01:51

17/2 15:52:38 1      Vinnande bud

Mac Hamilton

Läs mer om Mac Hamilton