KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Etsning 14477455

nr 1447 7455

James Coignard

(1925-2008), Frankrike

Etsning, Signerad, numrerad 17/60, bladets mått: 45x57, yttermått inklusive ram: 57x68 cm

James Coignard, fransk målare, grafiker född i Tours 1925, död 2008.

Utrop:

600 kr

Såld:

500 kr

måndag 7 februari 2022
kl 20:25:49

James Coignard

Läs mer om James Coignard