KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Etsning 14477455
nr 1447 7455
James Coignard
(1925-2008), Frankrike
Etsning, Signerad, numrerad 17/60, bladets mått: 45x57, yttermått inklusive ram: 57x68 cm
James Coignard, fransk målare, grafiker född i Tours 1925, död 2008.
Utrop:
600 kr
Såld:
500 kr
måndag 7 februari 2022
kl 20:25:49
300 kr
450 kr
James Coignard
Läs mer om James Coignard