KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Etsning 9636138

nr 963 6138

Hjalmar Strååt

(1885-1971), Sverige

Etsning, Hjalmar Strååt (1885-1971), Visby, signerad, motivet: 24x23

Utrop:

400 kr

Såld:

100 kr

måndag 25 maj 2015
kl 20:46:50

22/5 23:08:04 1      Vinnande bud

Hjalmar Strååt

Läs mer om Hjalmar Strååt