KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Etsning 12113003
nr 1211 3003
Börje Sandelin
(1926-1970), Sverige
Etsning, Signerad, numrerad 6/65. Motivet: 22x14 cm
Börje Sandelin, svensk målare och grafiker född 1926, död 1970.
Utrop:
700 kr
Såld:
900 kr
måndag 22 oktober 2018
kl 19:01:00
800 kr
600 kr
700 kr (Budbetjänt)
800 kr
800 kr (Budbetjänt)
22 okt
Börje Sandelin
Läs mer om Börje Sandelin