KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Etsning 12746021
nr 1274 6021
Bertram Schmiterlöw
(1920-2002), Sverige
Etsning, Bertram Schmiterlöw (1920-2002). Signerad, daterad -44. Motivet: 23x24, löst blad
Utrop:
500 kr
Såld:
200 kr
måndag 9 september 2019
kl 20:56:31
150 kr
Bertram Schmiterlöw
Läs mer om Bertram Schmiterlöw