MISCELLANEOUS / Musical Instruments / Drum 11277175

nr 1127 7175

DRUM

med trumpinnar, height: 40 cm, diameter: 37 cm, wear, damages.

med trumpinnar, höjd: 40 cm, diameter: 37 cm

Condition: slitage, skador

300

SEK 200

Monday September 4 2017
at 18:23:00