MISCELLANEOUS / Musical Instruments / Drum 11277175
nr 1127 7175
DRUM
med trumpinnar, height: 40 cm, diameter: 37 cm, wear, damages.
med trumpinnar, höjd: 40 cm, diameter: 37 cm
Condition: slitage, skador
300
SEK 200
Monday September 4 2017
at 18:23:00
100 kr
150 kr