FURNITURE / Tables / Drop-leaf table 6616490

nr 661 6490

DROP-LEAF TABLE

Karl-Johansstil, length: 130, width: 67, height: 79, wear, damages.

Karl-Johansstil, längd: 130, djup: 67, höjd: 79

Condition: slitage, skador

100

SEK 100

Monday October 11 2010
at 17:39:23

11/10 17:34:46 1      Vinnande bud