FURNITURE / Tables / Dressing table 17516149

nr 1751 6149

DRESSING TABLE

1960-tl, with mirror, teak. Length: 95 cm. Width: 39 cm, height: 113 cm, wear.

1960-tal, teak. Bredd: 95 cm. Djup: 39 cm. Höjd: 113 cm

Condition: slitage

600

SEK 1800

Monday December 15 2025
at 20:10:42