KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Teckningar 16228209
nr 1622 8209
Harald Wiberg
(1908-1986), Sverige
Teckningar, 3 st, Signerad, yttermått inklusive ram: 20x19-27x34 cm
måndag 27 maj 2024
kl 19:22:17
Harald Wiberg
Läs mer om Harald Wiberg