FURNITURE / Cupboards & Cabinets / Display cabinet 16306433

nr 1630 6433

DISPLAY CABINET

painted. Length: 170 cm, width: 40 cm, height: 184 cm, wear, damages, 1 dörr går ej att låsa (nedre).

bemålat. Bredd: 170 cm, djup: 40 cm, höjd: 184 cm

Condition: slitage, skador, 1 dörr går ej att låsa (nedre)

2000

SEK 1000

Monday July 1 2024
at 19:57:13

1/7 19:38:47 1      Vinnande bud