GLASS & CERAMICS / Porcelain and Pottery / Dinnerware 8435245
nr 843 5245
DINNERWARE
20 parts, Arabia, uktua, 1970s,
20 delar, Arabia, uktua, 70-tal
Condition: nagg
600
SEK 250
Monday August 26 2013
at 20:21:01
100 kr
200 kr
Arabia