FURNITURE / Dining Room Furniture / Dinner table 14743113
nr 1474 3113
DINNER TABLE
Gustavian style, djup 107 cm. Length: 107-197 cm, 2 st iläggsskivor a 45 cm, wear, damages.
gustaviansk stil, djup 107 cm. Bredd: 107-197 cm, 2 st iläggsskivor a 45 cm
Condition: slitage, skador
2000
SEK 1500
Monday June 13 2022
at 20:24:09
13/6 20:19:09
13/6 20:19:54
Den Gustavianska stilen