MÖBLER / Bord / Matbord 8135447

nr 813 5447

Matbord

50/ 60-tal, teak, längd: 198, djup: 85, höjd: 70

Kondition: Fastskruvade iläggsskivor , slitage, skador

Utrop:

1.500 kr

Såld:

4.200 kr

måndag 11 mars 2013
kl 20:50:20