MÖBLER / Matsalsgrupper / Matsalsbord 6536549
nr 653 6549
Matsalsbord
50-tal, trä, längd: 100, djup: 100, höjd: 74, skador + 2 ilägg
Utrop:
300 kr
Såld:
1.100 kr
måndag 30 augusti 2010
kl 17:22:50
700 kr
350 kr
450 kr
550 kr
650 kr
750 kr
800 kr
850 kr
900 kr
1.000 kr