MÖBLER / Matsalsgrupper / Matsalsbord 6536549

nr 653 6549

Matsalsbord

50-tal, trä, längd: 100, djup: 100, höjd: 74, skador + 2 ilägg

Utrop:

300 kr

Såld:

1.100 kr

måndag 30 augusti 2010
kl 17:22:50