MÖBLER / Skåp & hyllor / Skåp 13524539
nr 1352 4539
Skåp
50/60-tal, Teak. Bredd: 130. Djup: 45 cm, höjd: 116 cm
Kondition: slitage
Utrop:
1.000 kr
Såld:
1.200 kr
måndag 5 oktober 2020
kl 18:06:54
700 kr
1.100 kr
900 kr
1.000 kr (Budbetjänt)
1.100 kr
1.100 kr (Budbetjänt)