KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Färgkrita 12275107
nr 1227 5107
Ester Henning
(1887-1985), Sverige
Färgkrita, Stuga med häst och vagn. Osignerad, 41x45 cm, oramad
Utrop:
500 kr
Såld:
350 kr
måndag 7 januari 2019
kl 18:29:43
200 kr
300 kr
150 kr
200 kr (Budbetjänt)
250 kr
300 kr (Budbetjänt)
Ester Henning
Läs mer om Ester Henning