KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Färgkrita 12211456

nr 1221 1456

Birgit Broms

(1924-2008), Sverige

Färgkrita, Birgit Broms (1924-2008), tillskriven. Får och krabba, ej signerad. 31x24 cm

Birgit Broms, svensk bildkonstnär född 1924, död 2008.

Utrop:

700 kr

Såld:

300 kr

måndag 3 december 2018
kl 19:51:07

3/12 19:01:12 1      Vinnande bud

Birgit Broms

Läs mer om Birgit Broms