nr 1179 5113
Kopparstick
med förgylld ram, 1800-tal, ramens innermått: 45x57
| Utrop: |
1.000 kr |
| Såld: |
350 kr |
måndag 23 april 2018 kl 18:07:44
| Tid |
Kund |
Bud |
250 kr
300 kr