KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Färgetsning 9042073
*
nr 904 2073
Färgetsning
Sowa+ Reiser, 220/500, Disney, motivet: 5x5
Utrop:
300 kr
Såld:
200 kr
Sista tid för bud online:
måndag 4 augusti 2014
kl 20:54:55
- Budhistorik
Tid
Kund
Bud
31/7 15:41:56
1
Vinnande bud
31/7 17:45:59
2
150 kr
- Specialauktion
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: disney disneyfigur disneyfigurer disneymotiv etsningar färgetsning grafik reiser sowa
-
8361 Färgetsning
Ulla-Monica Lindberg (f. 1923), Sverige. Signerad,..//
Auktionen avslutas
i övermorgon
26 jan kl 20:04
-
1007 Färgetsning
Zao Wou-Ki (f. 1921), Signerad, numrerad 189/200, ..//
Auktionen avslutas
i övermorgon
26 jan kl 19:12
*
Färgetsning
nr 904 2073
Färgetsning
Sowa+ Reiser, 220/500, Disney, motivet: 5x5
| Utrop: | 300 kr |
|---|---|
| Såld: | 200 kr |
| Sista tid för bud online: |
måndag 4 augusti 2014 |
- Budhistorik
| Tid | Kund | Bud |
|---|---|---|
| 31/7 15:41:56 | 1 | Vinnande bud |
| 31/7 17:45:59 | 2 | 150 kr |
- Specialauktion
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: disney disneyfigur disneyfigurer disneymotiv etsningar färgetsning grafik reiser sowa
-
8361 Färgetsning
Ulla-Monica Lindberg (f. 1923), Sverige. Signerad,..//
Auktionen avslutas
i övermorgon
26 jan kl 20:04 -
1007 Färgetsning
Zao Wou-Ki (f. 1921), Signerad, numrerad 189/200, ..//
Auktionen avslutas
i övermorgon
26 jan kl 19:12



