MÖBLER / Bord / Salongsbord 9873613
nr 987 3613
Salongsbord
1800-tal, bemålat, längd: 103 cm, djup: 70 cm, höjd: 71 cm
Kondition: slitage
Utrop:
600 kr
Såld:
450 kr
måndag 19 oktober 2015
kl 19:15:07
300 kr
400 kr