FURNITURE / Tables / Coffee table 6354308

nr 635 4308

COFFEE TABLE

1880s, Dia85, height: 70,

1880-tal, Dia85, höjd: 70

Condition: slitage, skador

100

SEK 350

Monday April 19 2010
at 18:30:45