FURNITURE / Tables / Coffee table 15539318
nr 1553 9318
COFFEE TABLE
1950/60-tal, skiva av glas. Length: 140 cm, width: 59 cm, height: 46 cm, minor cracks.
1950/60-tal, skiva av glas. Bredd: 140 cm, djup: 59 cm, höjd: 46 cm
Condition: nagg
600
SEK 700
Monday July 31 2023
at 18:39:42
350 kr
200 kr
250 kr (Robot)
600 kr
450 kr
500 kr (Robot)
600 kr