MÖBLER / Byråar, sekretärer / Byrå 16894009
nr 1689 4009
Byrå
rokokostil, stenskiva. Bredd: 98 cm, djup: 55 cm, höjd: 80 cm, nyckel
Kondition: slitage, skador, fanérbortfall
Utrop:
1.000 kr
Såld:
700 kr
måndag 24 mars 2025
kl 18:59:47
24/3 12:55:54