FURNITURE / Chairs and Stools / Chairs 6318519
nr 631 8519
CHAIRS
one pair, Erik Chambert (1902-1988), 1920-30-tal, wear.
ett par, Erik Chambert (1902-1988), 1920-30-tal
Condition: slitage
300
SEK 1500
Monday Mars 29 2010
at 16:00:00
350 kr
350 kr
900 kr
450 kr
600 kr
800 kr
1.000 kr