MÖBLER / Skåp & hyllor / Bokhylleskåp 15328515

nr 1532 8515

Bokhylleskåp

Tidigt 1900-tal, Bemålat. Bredd: 80 cm, djup: 45 cm, höjd: 150 cm, nyckel

Kondition: slitage

Utrop:

600 kr

måndag 3 april 2023
kl 19:04:51