MÖBLER / Bord / Nattygsbord 7832437

nr 783 2437

Nattygsbord

Ett par, Funkis, längd: 41, djup: 37, höjd: 60

Kondition: slitage, skador

Utrop:

500 kr

Såld:

750 kr

måndag 15 oktober 2012
kl 20:02:25