MÖBLER / Stolar & Fåtöljer / Karmstolar 13978296
nr 1397 8296
Karmstolar
ett par, Chiavari, Colombo Sanguineti, Italien. 1950-tal, flätad sits
Kondition: ena stolen med skadad sits, den andra med färgbortfall/slitage
Utrop:
2.000 kr
Såld:
1.700 kr
måndag 17 maj 2021
kl 19:38:51
11/5 17:10:14
1.500 kr
1.600 kr
(BEVAKNINGSPRISET EJ UPPNÃ…TT)
17/5 19:33:51