Ã–VRIGT / Speglar / Spegel + konsol 3992772

nr 399 2772

Spegel + konsol

Sent 1800-tal, förgylld, höjd: 270

Utrop:

5.000 kr

Såld:

4.800 kr

måndag 6 mars 2006

6/3 04:27:27 1      Vinnande bud