GLASS & CERAMICS / Ceramics / Tallrik 4413182

nr 441 3182

Tallrik

Lenght: ()

Kina, 1700-tal, dia 23 (nagg)

300

SEK 300

Monday November 27 2006
at 16:07:17

26/11 22:12:09 1      Vinnande bud