MÖBLER / Bord / Soffbord 15018447
nr 1501 8447
Soffbord
Bra Bohag, Frisco, Teak. Bredd: 77, djup: 56 cm, höjd: 53 cm
Kondition: slitage, skador
Utrop:
500 kr
Såld:
200 kr
måndag 7 november 2022
kl 18:47:01
100 kr
150 kr
Bra Bohag