KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Collage 14752023

nr 1475 2023

Margareta Kjellin

(f. 1940), Sverige

Signerad, daterad -02. Mixed media, collage. Bladets mått: 77x57 cm, yttermått inklusive ram: 81x61 cm

Utrop:

500 kr

måndag 20 juni 2022
kl 20:04:48

  • Tema
  • 20 jun

Kvinnliga Konstnärer

Läs mer om Kvinnliga Konstnärer