KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Akvarell 13746328

nr 1374 6328

Akvarell

signerad, Hus vid vattendrag, 31x45 cm

Kondition: slitage, skador

måndag 25 januari 2021
kl 19:53:50