KONST / Oljemålningar / Oljemålning 14246591

nr 1424 6591

Lennart Börje Vestberg

(f. 1934), Sverige

Oljemålning, Södermalm. Signerad. Olja på duk, 40x70cm, oramad

Lennart Börje Vestberg, svensk målare född i Styrnäs, Ådalen 1934.

Utrop:

500 kr

Såld:

600 kr

måndag 11 oktober 2021
kl 20:25:07

Lennart Börje Vestberg

Läs mer om Lennart Börje Vestberg