KONST / Oljemålningar / Oljemålning 17355341
nr 1735 5341
Arthur Meyer, "Vid Pålsundsbro". Signerad, daterad -62. Olja på duk, 60x72 cm, yttermått inklusive ram: 68x81 cm
Utrop:
600 kr
Såld:
1.400 kr
måndag 27 oktober 2025
kl 19:51:21
1.000 kr
450 kr
500 kr (Budbetjänt)
700 kr
800 kr (Budbetjänt)
900 kr
1.000 kr (Budbetjänt)
1.100 kr
1.200 kr
1.300 kr