KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Etsning 5428263
nr 542 8263
Anders Heller
(f. 1904), Sverige
Etsning, Signerad Ander Heller, Dramaten, 31x24
Anders (Andor) Heller, svensk bildkonstnär född i Ungern 1904.
Utrop:
100 kr
Såld:
100 kr
måndag 22 september 2008
kl 17:18:17
22/9 15:13:34
Anders Heller
Läs mer om Anders Heller
Anders Heller
Läs mer om Anders Heller
nr 542 8263
Anders Heller
(f. 1904), Sverige
| Utrop: | 100 kr |
| Såld: | 100 kr |
måndag 22 september 2008 |
| 22/9 15:13:34 | 1 | Vinnande bud |
Anders Heller