KONST / Litografier / Litografi 9018317
nr 901 8317
Sixten Haage
(1926-2021), Sverige
Litografi, Sixten Haage (f. 1926), "Soppterrin", 47/75, signerad. -83, motivet: 30x34
måndag 30 juni 2014
kl 19:31:19
Sixten Haage
Läs mer om Sixten Haage