MÖBLER / Skåp & hyllor / Schatull 12555362

nr 1255 5362

Schatull

mahogny, Längd: 52 cm. Djup: 32 cm. Höjd: 26 cm

Kondition: slitage, skador

Utrop:

600 kr

måndag 20 maj 2019
kl 19:55:46