KONST / Oljemålningar / Oljemålning 16304039

nr 1630 4039

Jacob Löfgren (1872-1961), Skärgård. Signerad, daterad 1939. Olja på pannå, 43x53 cm, yttermått inklusive ram: 52x63 cm

Utrop:

500 kr

Såld:

1.200 kr

måndag 1 juli 2024
kl 20:09:55