KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Etsning 16327429

nr 1632 7429

Etsning

Bert Berg, Bensinpump. Signerad, numrerad 20/30, daterad1980. Bildmått: 24x8, yttermått inklusive ram: 34x17,5

Utrop:

300 kr

måndag 15 juli 2024
kl 18:05:19