Denna webbplats använder cookies. Vi använder egna cookies och cookies från tredje part för bästa upplevelse, optimering av innehållet och allmän statistik. Genom att klicka på ‘Acceptera alla’ accepterar du att cookies används på detta sätt. Läs mer.

 
bakg

  Ã–VRIGT / Diverse / Ram 14035147



*

nr 1403 5147


Ram

ramens innermått: 58x77cm, yttermått inklusive ram: 81x100cm


Utrop:

500 kr

Såld:

600 kr

Sista tid för bud online:

måndag 14 juni 2021
kl 20:01:37


  • Budhistorik
Tid Kund Bud
10/6 10:46:46 1      100 kr
12/6 18:09:37 2      500 kr
12/6 20:36:51 1      300 kr
12/6 20:36:51 2      350 kr (Budbetjänt)
14/6 17:38:25 3      400 kr
14/6 17:38:25 2      450 kr (Budbetjänt)
14/6 17:39:17 3      500 kr
14/6 17:39:17 2      500 kr (Budbetjänt)
14/6 17:39:53 3      Vinnande bud


Läs om budbetjänten
  • Läs mer...
Tilgman Keramik
Tilgman Keramik var en svenskt keramikfabrik verksam sedan slutet på 1940-talet till mitten av 1970-talet.
bakg

  • Andra sökte även efter

  • 8022 Akvarell
    Alexandre Mohr, med dedikatiion till Signhild de P..//
     

    Auktionen avslutas
    nu på måndag
    26 jan kl 18:38
  • 8243 Ask
    med lock, Sèvres. Längd: 13 cm
    Aktuellt bud: 150 kr

    Auktionen avslutas
    nu på måndag
    26 jan kl 18:13
  • 8161 Bordslampfot
    Upsala-Ekeby, glaserad keramik. Diameter: 20 cm, h..//
     

    Auktionen avslutas
    nu på måndag
    26 jan kl 20:53




Ladda ner broschyr