KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Akvarell 3865400

nr 386 5400

Akvarell

signerad Luder, 'Näckrosor' 53x73

Utrop:

300 kr

Såld:

300 kr

måndag 14 november 2005

14/11 15:56:51 1      Vinnande bud