ART / Watercolor paintings & Drawings / Akvarell 3865400

nr 386 5400

Akvarell

Lenght: ()

signerad Luder, 'Näckrosor' 53x73

Yes

300

SEK 300

Monday November 14 2005
at 16:00:00

14/11 15:56:51 1      Vinnande bud