KONST / Litografier / Färglitografi 17412079
nr 1741 2079
Färglitografi
Georg Nilsson (1908-1988), Dansör. Signerad, numrerad 11/20. Färglitografi, bildmått: 38x48 cm, yttermått inklusive ram: 52x62 cm
Utrop:
500 kr
Såld:
150 kr
måndag 17 november 2025
kl 20:36:46
11/11 22:40:30
100 kr
17/11 20:18:54
17 nov