KONST / Skulptur & konsthantverk / Glasskulpturer 8371366
nr 837 1366
Glasskulpturer
3 st, Ansikten, höjd: 8-12 cm
Kondition: nagg, skador
Utrop:
500 kr
Såld:
150 kr
måndag 29 juli 2013
kl 18:33:34
23/7 21:33:20
100 kr
29/7 18:14:41