KONST / Litografier / Kolorerad litografi 14749110
nr 1474 9110
Kolorerad litografi
Oidentifierad konstnär. Ej signerad, 1900-tal, 60x73cm, yttermått inklusive ram: 73x86cm
Kondition: slitage, skador
Utrop:
500 kr
Såld:
100 kr
måndag 13 juni 2022
kl 19:05:40
7/6 06:12:29