GLAS OCH KERAMIK / Keramik och porslin / Koppar 6227482

nr 622 7482

Koppar

Med fat, 5 delar

Kondition: slitage, skador

Utrop:

100 kr

Såld:

100 kr

måndag 1 februari 2010
kl 18:55:14

31/1 19:49:32 1      Vinnande bud