KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Etsning 12804228
nr 1280 4228
Louis Bastin
(1912-1979), Sverige
Etsning, Man med barn, signerad. numrerad 256/360. Motivet: 14x11 cm
Louis Bastin, svensk målare och grafiker född i Moskva 1912, död 1979.
Utrop:
500 kr
måndag 7 oktober 2019
kl 20:29:59
Louis Bastin
Läs mer om Louis Bastin