FURNITURE / Chairs and Stools / Desk chair 10673114
nr 1067 3114
DESK CHAIR
19th century, wear.
1800-tal
Condition: slitage
400
SEK 200
Monday November 7 2016
at 19:10:00
4/11 16:46:04
150 kr
5/11 21:00:03